"Türkiye'nin Bilgi Kaynağı"

Loading...

Başkan Yardımcıları

Ahmet Kürşad DOSDOĞRU

1978 yılında Yozgat'ta doğan Ahmet Kürşad DOSDOĞRU, 2004 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi  İktisat Bölümünden mezun oldu. 

Aynı yıl TÜİK Van Bölge Müdürlüğünde Uzman Yardımcısı olarak göreve başladı.

2009 yılında Merkez teşkilatımız bünyesindeki Ulusal Hesaplar Daire Başkanlığında uzmanlığını aldıktan sonra 2012 yılı itibariyle Yıllık Hesaplar Grup Sorumluluğu görevine getirilen Ahmet Kürşad DOSDOĞRU; 2017 yılında atandığı Başkan Yardımcılığını görevini halen sürdürmektedir.

İyi derecede İngilizce bilen Ahmet Kürşad Dosdoğru evli ve iki çocuk babasıdır. 
 

 

Mehmet ÖZYURT

Özyurt, 1980'de Tokat'da doğdu.

Lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Anabilim Dalında İnsan Kaynakları Yönetimi alanında doktora eğitimini tamamlayan Özyurt, eğitim transferi konusu üzerine doktora tez çalışması gerçekleştirmiştir.

İş hayatına yurtdışı satış tecrübesi ile başlayan Özyurt, sonrasında danışmanlık, sigorta ve FMCG sektöründe entegre İK sistemlerinin yönetimi konusunda yönetici olarak çalışmış ve özellikle profilleme, değerlendirme merkezi ve sonrası gelişim planlarının takip edilmesi, süreç analizlerinin gerçekleştirilerek iyileştirme çalışmalarının planlanması, organizasyonel gelişim süreçlerinin tasarlanması ve odak grup çalışmaları alanlarındaki çeşitli projelerde sorumluluk üstlenmiştir.  

İngilizce bilen Özyurt, evli ve üç çocuk babasıdır.